دیدین بعضیا مثلا یک کتابی نوشتن هی به زور تبلیغش می کنن. واقعا که چه آدمایی پیدا می شن. laugh
(من چون ناشر مولف هستم و ناشر نیستم طاقچه هیچ تبلیغی نمی کنه و هیچ وقت در صفحه اول، کتاب رو قرار نمی ده.) 
البته خدا رو شکر من آدم با اخلاصی هستم ببینید اسمم رو به زور توی زیرنویس و بیت آخر جا ندادم واقعا این همه اخلاص چطوری در من جمع شده. laugh
تفسیر وارد شعر طنز نشده بود که انونم  وارد شد خدا رو شکر. 
شعر گفتن واقعا سخته برای من فقط بیت اولش خودش می اد بقیه اش تدریجی در چند ساعت می آد یا با کتک و اینا هم شده شعر رو می ارم. surpriseبقیه چطوری زارت زارت شعر می گن نمی دونم.
بقیه زیرنویس هام جاش نشد از کلی اش صرف نظر کردم. laughماشاء الله به این هم زیرنویس

داستان زیبای طوطی در مثنوی و ارتباطی که مولوی هنرمندانه آن را با انسان کامل بیان می کند (#سخنران استاد قاسمیان) 

دریافت
مدت زمان: 2 دقیقه 39 ثانیه

این دو طایفه کمر پیامبر (ص) را شکستند و من نمی دام کدام طایفه ضربه بیشتری زد (#سخنران امام خمینی ره.) 

دریافت
مدت زمان: 2 دقیقه 39 ثانیه

چرا گاهی وضع عده ای که دین را کنار گذاشتن خیلی خوب می شه (#سخنران استاد مروجی سبزواری) 

دریافت
مدت زمان: 3 دقیقه 34 ثانیه

خستگی روح را چگونه برطرف کنیم؟
 چهار چیز رو دنبالش نرو، اگه بری بدون اون چهار چیز می مونی؛ در حالی که ناچاری این چهار چیز رو داشته باشی. (#سخنران استاد مجتهدی تهرانی) 

دریافت
مدت زمان: 7 دقیقه 48 ثانیه

تفسیر نادرست قانتات در آیه 34 نساء منجر به طلاق می شود

مثلث الشنگول‌العلما فی الفتن ماذا و هذا سلوک الصلحا

دلبر و کوید (شعر طنز) داستان طوطی مثنوی

,فایل ,نمی ,پخش ,رو ,نسخه ,    ,باشدبا این ,می باشدبا ,این حال ,حال ممکن

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بلاگی برای فایل ها . اهلِ یقین بوته دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. خلاصه کتاب مبانی جامعه شناسی بروس کوئن پیام نور ترفندهای خانه داری موسسه حقوق تهران طلاق آموزش معامله گري در بازارهاي مالي ... فرادیس (بـــوستــان دین شناسی) FARADIS jaaviid